Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Rynia

Rynia, mazowieckie

  • 294 000 zł
  • 4 200 m²
  • 70 zł/m²

Zdjęcie

Marta Młot

Skontaktuj się

Działka budowlana Rynia

Rynia, mazowieckie

zaktualizowane:
26 kwietnia 2026

294 000 zł

4 200 m²

70 zł/m²

Działka budowlana Rynia

Zaktualizowane: 26 kwietnia 2026

294 000 zł 4 200 m² 70 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 294 000 zł (70 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 4 200 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, ogrodzenie całkowite
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: Kwadrat Nieruchomości, zaktualizowane: 26.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 406/4477/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Ryni, gmina Dobre, powiat miński. Działka położona w malowniczej okolicy, w otoczeniu lasów, gdzie dominuje zabudowa rekreacyjna.
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, rekreacyjną oraz pensjonatową. Współwłasność w drodze dojazdowej do działki. (...)

Agent

Marta Młot

531 701...

531 701 609

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Młot

531 701...

531 701 609

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości